עו״ד רון בן מיור

בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט מסחרי, שניהם בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב (תואר שני בתוכנית תל אביב - ברקלי). 

בעל 30 שנות ניסיון בעריכת דין בתחום המשפט האזרחי והמסחרי בכלל ואגודות שיתופיות בפרט. ניסיוני כולל הופעות בבתי משפט בכל הערכאות, עריכת חוזים מסחריים וייעוץ לפרטים ולתאגידים בתחום המסחרי. כמו כן, שימשתי במשך כ- 8 שנים כיו"ר ועדת המקרקעין בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה והצפון. מרצה בתחום עיסוקי, בין היתר, באוניברסיטת תל אביב ובמכללת עמק יזרעאל, ומעביר ימי עיון לוועדי היישובים ולוועדים המקומיים.

כמי שמאמין בהתמחות, בחרתי בתחום המשפטי המרתק הנקרא "אגודות שיתופיות", משום שהוא משלב את כל תחומי המשפט, קניין, חוזים, משפחה, משפט מנהלי וציבורי, דיני ירושה ובוררות ויש בו מקום ליצירתיות רבה.

תחום זה הנו ייחודי ומורכב מאד ולכן כל התדיינות בבית משפט, כמו גם עריכת מסמכים משפטיים אחרים מחייבת מומחיות רבת שנים. 

רק ניסיון רב הכולל מאות הופעות בבתי משפט ובוררות, כמו גם חשיבה משפטית ויצירתית יכולים לייצר פתרון אשר יהלום את צורכי הלקוח.

תחביבי העיקרי הנו מסעות וטיפוסים קשים ומאתגרים לפסגות ברחבי הגלובוס. תחושת ההישג האדיר נותנת תחושת בטחון אדירה וגוברת על קשיי הנפש והגוף. 

כמו בטיפוס גם בייצוג המשפטי אני מתייחס ברצינות לכל מכשול שבדרך מתוך ומוודא שאעשה הכל על מנת לסייע ללקוח להשיג את מבוקשו. הצלחת הלקוח בתיק בו אני מייצג כמוה כפסגה אשר אליה יש לשאוף ולהגיע על אף הקשיים.

זוהי דרכי, וכך אני מאמין, גם הדרך להצלחה. 

כתובתינו

 שושנת הכרמל 30א' חיפה

צרו עמנו קשר

04-8673967

 

לתיאום פגישת יעוץ

04-8673967 

 

  • עורך דין רון בן מיור פייסבוק

© 2014-2015 - משרד עו"ד רון בן מיור

עיצוב ובניית אתר: טלי אפרים Think Unique