בוררות וגישור

למשרדנו ניסיון רב ועשיר בתחום יישוב הסכסוכים בין אם בדרך של בוררות ובין אם בדרך של גישור.

 

עו"ד בן מיור משמש כבורר מזה למעלה מ-25 שנים וכמגשר למעלה מ-15 שנים עם הסמכתו. עו"ד בן מיור הנו בוגר תאר ראשון מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל אביב בשילוב עם אוניברסיטת ברקלי בקליפורניה. בצד ניסיונו רב השנים, תאריו המתקדמים הקנו לעו"ד בן מיור כלים תאורטיים ופרקטיים מתחום המשפט המסחרי, המאפשרים לו – הן בעשייה הגישורית והן בהליכי הבוררות המתנהלים בפניו – לכוון לפתרונות יצירתיים במקרי גישור או להכרעה הוגנת ומהירה בהליכי בוררות.

 

בוררות

עו"ד בן מיור שימש כבורר בעשרות סכסוכים מסחריים אשר הופנו  אליו על ידי בתי המשפט, לשכת עורכי הדין ורשם האגודות השיתופיות. הבוררויות המתנהלות בפני עו"ד בן מיור הנן מכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות מתחום דיני החברות, דיני החוזים, דיני המקרקעין ודיני האגודות השיתופיות.

 

הליכי הבוררות מתנהלים במקצועיות רבה, באווירה דיסקרטית, עניינית ונינוחה. סיום הסכסוך בדרך של הכרעה או פשרה מושג במהירות וביעילות ובכך חוסך לצדדים שנים של התדיינויות בבתי המשפט. הכרעותיו של עו"ד בן מיור מנומקות בבהירות וברהיטות. דוגמא לפסקי בוררות בנושא דיני מושבים

 

גישור

בצד היותו בורר, משמש עו"ד בן מיור אף כמגשר, לבקשת צדדים לסכסוך. בניגוד להליך הבוררות בו נדרש הבורר להכרעה, בהליך הגישור תפקידו של המגשר הינו להוביל את הצדדים להסכים על התוצאה המתאימה להם.

 

ניסיונו רב השנים של עו"ד בן מיור בתחום המשפט האזרחי והמסחרי, הכשרתו כמגשר והכלים התהליכיים והמשפטיים העומדים לרשותו, מאפשרים לו לנהל בהצלחה רבה וביעילות הליכי גישור מורכבים.

 

הליך הגישור מתנהל במשרדנו בדיסקרטיות רבה, באווירה נינוחה ורגועה, המאפשרת לצדדים לנהל שיח פתוח וענייני שמטרתו מציאת פתרון משותף למחלוקת ביניהם. הליך הגישור אינו רואה בסכסוך בהכרח את סיום יחסיהם של הצדדים, אלא משקיף על הסכסוך אף כהזדמנות לבניה מחודשת של היחסים בין הצדדים. השיח הפתוח המתנהל תחת חסיון הגישור ובאמצעות המגשר מאפשר חשיבה משותפת על פתרונות יצירתיים אשר ייתנו מענה למירב האינטרסים של כל אחד מהצדדים לסכסוך. הליך הגישור מסתיים על פי רוב בהסכם גישור המוגש לאישור בית המשפט ולמתן תוקף של פסק דין. עו"ד בן מיור מתמנה למגשר הן על ידי בתי המשפט והן על ידי הצדדים לסכסוך עצמם.

 

דוגמאות לפסקי בוררות שניתנו ע"י עו"ד רון בן מיור

 

כתובתינו

 שושנת הכרמל 30א' חיפה

צרו עמנו קשר

04-8673967

 

לתיאום פגישת יעוץ

04-8673967 

 

  • עורך דין רון בן מיור פייסבוק

© 2014-2015 - משרד עו"ד רון בן מיור

עיצוב ובניית אתר: טלי אפרים Think Unique