בוררות וגישור – משפט מסחרי, מושבים וקיבוצים

במקום בית משפט - בוררות וגישור אצל עורך דין מומלץ, מנוסה ויצירתי

סכסוכים ומחלוקות במשפט המסחרי ובתחומים של מושבים וקיבוצים, נחלות וירושות - אפשר לפתור בהליכים מייגעים בבתי משפט או בתהליכי בוררות וגישור קצרים, חסכוניים ואפקטיביים.

עו"ד בן מיור משמש כבורר למעלה מ-25 שנים וכמגשר למעלה מ-15 שנים.

לעורך דין בן מיור ניסיון משפטי עשיר במשפט המסחרי ומומחיות: באגודות שיתופיות במושבים ובקיבוצים; בדיני ירושת נחלה ובן ממשיך; בפיצול נחלה ובהפרדת המגרש; ובעסקאות מקרקעין ונדל"ן במגזר החקלאי.

הניסיון רב השנים והכלים התיאורטיים והפרקטיים שבן מיור רכש, הופכים אותו לבורר ולמגשר מומלץ ע"י רשויות מקומיות, רשם האגודות השיתופיות, מושבים, קיבוצים, ישובים קהילתיים ועוד.

כל פסקי הבוררות ותהליכי הגישור של עורך דין בין מיור מתאפיינים בפתרונות יצירתיים ובהכרעה הוגנת ומהירה לטובת כל הצדדים.

 

בוררות במשפט אזרחי, מסחרי, חוזים, קרקע ואגודות שיתופיות

עו"ד בן מיור שימש כבורר בעשרות סכסוכים מסחריים אשר הופנו  אליו על ידי בתי המשפט, לשכת עורכי הדין ורשם האגודות השיתופיות. הבוררויות המתנהלות בפני עו"ד בן מיור הנן מכל תחומי המשפט האזרחי, כולל מתחום דיני החברות, דיני החוזים, דיני המקרקעין ודיני האגודות השיתופיות.

 

הליכי הבוררות מתנהלים במקצועיות רבה, באווירה דיסקרטית, עניינית ונינוחה. סיום הסכסוך בדרך של הכרעה או פשרה מושג במהירות וביעילות ובכך חוסך לצדדים שנים של התדיינויות בבתי המשפט. הכרעותיו של עו"ד בן מיור מנומקות בבהירות וברהיטות. דוגמה לפסקי בוררות בנושא דיני מושבים

 

מגשר מקצועי מוביל להסכמה גם בסכסוכים מורכבים

בניגוד להליך הבוררות בו נדרש הבורר להגיע להכרעה, בהליך הגישור תפקידו של המגשר להוביל את הצדדים להסכים על התוצאה המתאימה עבורם.

 

עו"ד בן מיור מתמנה למגשר ע"י בית המשפט או לבקשת הצדדים לסכסוך עצמם.

 

הניסיון במשפט אזרחי ומסחרי יחד עם המומחיות בתחום האגודות השיתופיות ובדיני מושבים, קרקע חקלאית, משקים ונחלות הופכים את עורך דין בן מיור למגשר מומלץ ומבוקש. ההכשרה כמגשר והכלים התהליכיים והמשפטיים, מאפשרים לעו"ד בן מיור לנהל בהצלחה וביעילות הליכי גישור מורכבים.

הליך הגישור מתנהל במשרדנו בדיסקרטיות ובאווירה המאפשרת לצדדים לנהל שיח פתוח וענייני, שמטרתו מציאת פתרון משותף למחלוקת ביניהם.

 

הגישור כהזדמנות לפתרון סכסוכים

הליך הגישור אינו רואה בסכסוך בהכרח את סיום יחסיהם של הצדדים, אלא משקיף על הסכסוך כהזדמנות לבניה מחודשת של היחסים בין הצדדים. השיח הפתוח המתנהל תחת חסיון הגישור ובאמצעות המגשר מאפשר חשיבה משותפת על פתרונות יצירתיים שייתנו מענה למכלול האינטרסים של כל אחד מהצדדים לסכסוך. הליך הגישור מסתיים על פי רוב בהסכם גישור, המוגש לאישור בית המשפט כדי לתת תוקף של פסק דין.

 

דוגמאות לפסקי בוררות שניתנו ע"י עו"ד רון בן מיור.

למשרדנו ניסיון רב ועשיר בתחום יישוב הסכסוכים בדרך של בוררות וגישור.

צרו קשר והתייעצו כדי ליישב מחלוקות ע"י בוררות או גישור וכך תחסכו הרבה כסף וזמן.